Памятники з граніту Цоколь Квітники Cтолики і лавки Плитка Наші роботи

Благоустрій могили

Впорядкування могил та ділянки здійснюється декількома способами. Ви можете вибрати будь-який з цих варіантів, як разом із замовленням пам'ятник, так і окремою послугою.

Впорядкування могил тротуарною плиткою вже далеко не рідкість. Це найекономічніший варіант облаштування місця поховання. Будучи матеріалом широкого застосовуваним, ціни на тротуарну плитку демократичні, а процес укладання досить швидкий.

Наша компанія надає послуги з благоустрою поховань тротуарною плиткою. Досвідчені майстри зроблять гарне і якісне оформлення могили, дотримуючись усіх правил укладання. У нашому каталозі представлені різні зразки плиток. Це можуть бути як стандартні квадратні форми, так і фігурні елементи.

Поверхня таких плит прикрашена різними візерунками, що нагадують дрібні цеглинки, натуральний камінь або містить квіткові композиції. Також можливо благоустрій могилок плиткою різних кольорів. Що додасть ділянці мозаїчну і красиву поверхню.

Благоустрій могили плиткою з граніту виходить досить оригінальним. Особливо вона доречна, якщо на могилі вже стоїть гранітний або мармуровий пам'ятник. Завдяки унікальним природним забарвленням, місця поховання можна надати красивий і естетичний вигляд. А міцність і довговічність цих порід залишить могилу доглянутою на багато років.