Пам'ятники з граніту

Оберіть підкатегорію


Показано від 1 до 15 з 405 (всього сторінок: 27)

Гранітні пам'ятники: види матеріалу та технології.

Смерть рідної людини – важка втрата сім'ї. Про близьких людей назавжди залишаються спогади у серці. Оформлення могили на цвинтарі – остання данина, яку родичі можуть віддати, щоб увічнити пам'ять про померлого. Встановлення надгробка на могилу - це ритуал, міцно пов'язаний у нашій свідомості з культурою смерті.


Надгробна пам'ятка з практичного боку має відповідати певним вимогам:

 • міцність;
 • довговічність;
 • естетичний вигляд;
 • стійкість до природних впливів


Всім пунктам відповідає гранітна пам'ятка — надгробок із природного каменю. Замовити пам'ятник на могилу з граніту можна у майстерні «Комбінат-граніт» у Києві чи Коростишові. На сайті нашого заводу з виробництва гранітних пам'яток вказана вартість, а в каталозі можна вибрати відповідний виріб та замовити надгробок із граніту.


Виробництво граніту.

Граніт є натуральним каменем, який видобувають практично у будь-якій точці землі. Безформним брилам необхідно надати вигляду слеба. Це прямокутні плити, очищені від домішок, які згодом полірують.

Виробництво гранітних пам'яток проходить у кілька етапів:

 • полірування гранітних слебів — заготовок із зернистою поверхнею з метою перетворити її на гладку, на яку можна наносити зображення та написи;
 • надання форми заготівлі;
 • нанесення фото померлого, написів та релігійних символів за бажанням замовника.

Ціна надгробної пам'ятки з граніту для замовників із Києва та інших міст багато в чому залежить від обраного макета. Щоб замовити економні пам'ятники, варто вибрати трафаретне гравіювання. Шаблони надгробків з таким видом гравіювання виглядають скромніше, але за рахунок натурального каменю гранітний пам'ятник виглядає дорого та благородно.


Властивості граніту

Граніт частіше за інших натуральних матеріалів використовується для виготовлення пам'ятників у Києві та інших містах. Цей камінь у вигляді сировини може виглядати просто, але після обробки та полірування навіть недорогі пам'ятники з граніту виглядають досить презентабельно.

Граніт має такі переваги:

 • на камінь не впливають погодні умови: дощ, сніг, високі або низькі температури;
 • матеріал стійкий до механічних ударів, подряпин, сколів;

 • поверхня пам'ятника залишається гладкою та блискучою, а відтінок не вицвітає протягом 5 десятиліть, а далі початковий зовнішній вигляд можна відновити після легкої обробки.


Ви можете не просто купити пам'ятник з граніту, а й замовити його "під ключ". Монтаж такого надгробка має особливості. Це досить важкий матеріал, тому спочатку встановлюють міцний фундамент, а згодом ставлять монумент.


Види пам'ятників

Техніка виготовлення пам'ятників у Коростишові дозволяє створювати міцні, презентабельні та привабливі надгробки. Майстри можуть запропонувати стандартні проекти або зробити авторський монумент, який буде єдиним у своєму роді у всій Україні. Ціна такої гранітної пам'ятки буде вищою, ніж шаблонної. Наша майстерня пропонує купити гранітну пам'ятку від виробника за однією з найдоступніших цін в Україні.

Який економний пам'ятник можна купити на нашому сайті онлайн:

 • Вертикальний пам'ятник "під ключ" можна замовити у Києві на одну могилу. Стандарт складається з таких елементів, як арка, постамент та квітник.
 • Горизонтальні недорогі пам'ятники із габро встановлюють на парних могилах.
 • Меморіальний комплекс — це завершене оформлення місця поховання. В комплекс входять монумент, квітник, лавки та столики, огороджувальні елементи, декоративні вази та інше.


Наш завод «Комбінат-граніт» пропонує купити стандартні чи авторські пам'ятники високої якості за цінами виробника з доставкою по Україні. Майстерня виконує замовлення під ключ на професійному рівні. Наші роботи – це гарантована якість, естетичність та надійність.

Залишились питання ? Наш менеджер надасть Вам відповідь
Залишити заявку