Хрести з граніту

Показано від 1 до 15 з 28 (всього сторінок: 2)

Хрести з граніту на могилу від майстерні “Комбінат-Граніт”

Одним із головних атрибутів могили є пам’ятник. Він може мати різну форму та оформлення. Часто встановлюються саме гранітні хрести на могилу. Цей матеріал має безліч переваг, тому його обирають для виготовлення пам’ятників для цвинтаря. Ціна гранітного хреста на могилу залежить від його розміру, дизайну та інших параметрів. Купити пам’ятники для цвинтаря з граніту можна в компанії Kombinat Granit. Ми виготовляємо та встановлюємо пам’ятники, які не втрачають якісного вигляду протягом багатьох років.

Особливості хреста з граніту

Гранітний хрест ставлять на могилу людини, яка дотримувалася християнського віросповідання. Є різні види таких пам’ятників. Стилізація обирається у відповідності з традиціями. Популярні варіанти хрестів з граніту:

  •        Тимчасові. Їх встановлюють на цвинтарі в перший рік після поховання. Такий хрест є тимчасовим, тому до його дизайну не висувають суворих вимог.
  •        Православні. Вони зазвичай 6-кінцеві, можуть мати фігуру Спасителя або ж виготовляються без неї.
  •        Католицькі. Це 4-кінцеві хрести з граніту на могилу, що мають лаконічний дизайн.

Пам'ятники у вигляді хреста є символом безсмертя душі. Саме у це вірять християни різних традицій і напрямків. Пам'ятник, виготовлений у формі хреста з граніту буває одинарним чи складається з небагатьох компонентів, якщо поховання включає кілька могил.

Особливості граніту

Хрест на могилу з граніту є затребуваним видом пам’ятників для цвинтаря. Наша компанія обирає саме цей матеріал для виготовлення різноманітних форм виробів. Пам'ятники-хрести на могилу з граніту мають такі переваги:

  •        Високі показники зносостійкості навіть у складних умовах.
  •        У процесі виробництва гранітні хрести на могилу ретельно шліфуються, тому поверхні виглядають доволі привабливо та мають приємний блиск.
  •        Спеціальний догляд не потрібен. Пам'ятник на могилу у вигляді хреста достатньо протерти вологою серветкою. Не потрібно використовувати спеціальні мийні засоби.
  •        Можна нанести навіть складне гравіювання, що відкриває безліч можливостей для оформлення хреста гранітного на могилу.
  •        Матеріал не руйнується під впливом опадів, вітру та перепадів температури. До того ж пам'ятники з граніту у вигляді хреста дуже міцні. Вони не бояться ударів та інших механічних пошкоджень.

Завдяки перерахованим особливостям хрести на могилу з граніту зберігають первісний вигляд багато десятиліть. У нашій майстерні ціна пам'ятника у вигляді хреста залишається прийнятною для всіх замовників.

Особливості виготовлення

Під час виробництва пам’ятників для цвинтаря використовуються такі технології:

·       З кількох гранітних шматків. Ціна хреста з граніту, що складений з кількох компонентів, є доволі низькою. Однак у місцях стиків залишаються помітні шви. Тому цей спосіб виготовлення застосовується лише за тих умов, коли передбачається застосування відповідного декору.

·       З монолітного шматка граніту. Це надійна конструкція, яка виготовляється з одного шматка гірської породи. Цільний надгробний хрест із граніту не має швів, є максимально стійким до будь-яких навантажень.

Ціна хреста із граніту на могилу, що виготовлений з монолітного шматка матеріалу є вищою, але й період використання такого пам’ятника довший.


Чому варто замовляти у нас?

Наша компанія працює в Києві та Коростишеві з 1997 року. За цей час ми встигли заслужити бездоганну репутацію. Наші пам'ятники на могилу у вигляді хреста відомі не тільки в Київській та Житомирській областях, а й у всій Україні. Доставка виконується протягом максимально швидко. Якщо ви замовите пам'ятник у формі хреста у нас, ви отримаєте чимало переваг, зокрема:

·       вигідна вартість пам’ятників на могили;

·       надгробні пам'ятники у вигляді хреста та інша продукція продаються з гарантією;

·       величезний вибір готових моделей, що представлені в каталозі;

·       наявність усіх необхідних ресурсів, щоб виготовити гранітний пам'ятник у вигляді хреста за індивідуальним макетом;

·       професійна консультація щодо товарів;

·       замовлення виконуються в обговорені терміни;

·       на виробництві впроваджений контроль якості.

Щоб замовити у нас гранітний хрест чи інший пам'ятник, зателефонуйте за вказаним номером телефону або заповніть заявку для зворотного зв'язку. 

Залишились питання ? Наш менеджер надасть Вам відповідь
Залишити заявку