Одинарні пам'ятники з хрестом

Показано від 1 до 10 з 10 (всього сторінок: 1)

Одинарний гранітний пам'ятник із хрестом — найкращий вибір для облаштування могили

Одинарний пам'ятник із хрестом є одним із затребуваних видів ритуальної продукції. Його виготовляють з різних матеріалів, але найпопулярнішим залишається граніт. Цей природний мінерал має безліч переваг. Саме тому варто купити одинарний пам'ятник з хрестом саме з граніту. Великий вибір готових моделей за доступними цінами представлений в каталозі компанії Kombinat Granit. Також ми виготовляємо пам’ятники за індивідуальними проєктами, враховуючи всі побажання клієнтів.

Особливості одинарного пам’ятника з хрестом

Гранітний одинарний пам'ятник з хрестом часто встановлюється на могилах християн. Це символ безсмертя, який нагадує про перемогу життя над смертю. Хрест може бути вирізаний з граніту чи вигравіруваний на його поверхні.

Є такі різновиди цього символу християнської віри:

·       З перекладиною. Вона може бути зверху чи знизу, що є ознакою православного віросповідання. Але на могилі людини, яка дотримувалася цієї віри, може бути й чотирикінцевий хрест.

·       Без поперечини. Класичний католицький хрест не має поперечин. Передбачається лише одна основна поперечина.

Ціна одинарного пам'ятника з хрестом залежить від його дизайну, особливостей виготовлення та інших чинників. У нас ви зможете замовити продукцію для цвинтаря з граніту на вигідних умовах.

Чому саме граніт?

Замовити одинарний пам'ятник з хрестом варто саме з граніту. Раніше використовувалися інші матеріали для виготовлення надгробків та атрибутики для могил. Але граніт довів свою довговічність і практичність. Цей матеріал має такі переваги:

·       Після обробки отримує привабливий вигляд, що дає змогу створювати презентабельні пам’ятники для могили.

·       Граніт добре шліфується для забезпечення дзеркального блиску. На такій основі гравіювання виглядає ефектно.

·       Граніт не боїться морозів, осадів, ультрафіолету, вітру. Тому одинарний пам’ятник з хрестом зберігає первісний вигляд протягом кількох десятиріч.

·       Конструкція стійка до механічних пошкоджень і не боїться ударів. Це забезпечує високі антивандальні характеристики виробу.

·       Можна виготовити прості та складні форми з граніту. Завдяки цьому мінералу можна виготовляти одинарні пам’ятники з хрестом з оригінальним оформленням.

·       Матеріал стійкий до появи плісняви та грибку.

Крім того, одинарний пам'ятник з хрестом з граніту виглядає доволі солідно та респектабельно. Він не потребує особливого догляду. Достатньо протерти поверхню звичайною вологою серветкою, щоб повернути блиск та привабливий вигляд.

Технології виготовлення

Наша компанія використовує граніт високої якості в процесі виробництва. Він має гарний відтінок, піддається обробці, якісно шліфується та полірується. Використовуються такі технології виготовлення одинарних пам’ятників з хрестом для цвинтаря:

·       Збірна. Конструкція складається з кількох шматків. У місцях з’єднання залишаються стики, тому під час проектування чітко продумується концепція, щоб вони залишалися непомітними.

·       Монолітна. Пам’ятник з хрестом виготовлений з цільного полотна граніту. Це максимально міцна конструкція, стійка до механічних і погодних впливів. Вона коштує дорожче, але є довговічнішою.

Хрест може бути вирізаний в граніті або наноситься на поверхню методом гравіювання. Вибір залежить від особистих побажань замовника.

Чому варто замовляти у нас?

Наша компанія має багаторічний досвід з проектування, виготовлення та встановлення пам’ятників з граніту. Ми працюємо в Коростишеві та Києві, але доставка одинарних пам’ятників з хрестом здійснюється всією Україною.

Обрати потрібну модель можна в каталозі в зручний для вас час. Наша продукція продається з гарантію, оскільки на виробництві впроваджений суворий контроль якості. Ціни залишаються прийнятними для всіх наших замовників. Ви можете замовити модель із переліку готових пам’ятників, які представлені в каталозі, чи пам'ятник за індивідуальним дизайном. Зателефонуйте нашому консультанту або залиште заявку на сайті, щоб зробити замовлення.

Залишились питання ? Наш менеджер надасть Вам відповідь
Залишити заявку