Подвійні пам'ятники з хрестом

Показано від 1 до 11 з 11 (всього сторінок: 1)

Подвійні пам'ятники з хрестом від компанії “Комбінат-Граніт”

Подвійний пам’ятник встановлюється на місці поховання двох або більше людей. Він має вертикальне розташування, тому виглядає доволі гармонійно. Одним із найпоширеніших видів таких стел є подвійний пам'ятник із хрестом. Цей символ християнської віри часто вирізають з каменю чи створюють за допомогою гравіювання. Купити подвійний пам'ятник з хрестом у Києві чи Коростишеві можна в компанії Kombinat Granit. Ми продаємо оригінальні та якісні монументи на цвинтар за доступними цінами.

Особливості подвійних пам’ятників з хрестом

Подвійний пам'ятник на могилу з хрестом може мати різноманітний дизайн: як простий і лаконічний, так і неповторний. Обрати подвійний гранітний пам'ятник з хрестом можна в нашому каталозі в зручний для вас час або ж надіслати індивідуальний макет.

У нас можна купити подвійний пам'ятник з хрестом таких видів:

·       прямокутний;

·       овальний;

·       квадратний;

·       криволінійний.

Популярними нині є моделі у формі книги чи з округлими лініями. Ви можете замовити подвійний пам'ятник із хрестом посередині чи збоку, а також з обох боків. Зображення наноситься на лицьову сторону за допомогою гравіювання. Обов’язково на подвійному пам'ятнику з хрестом із граніту вказуються дати народження та смерті, ПІБ та епітафія за бажанням.

Переваги виготовлення подвійних пам'ятників з граніту

Варто замовити подвійний пам'ятник з хрестом саме з граніту. Цей матеріал видобувається в Україні на Коростишевському кар’єрі. Після спеціальної обробки на новому високотехнологічному обладнанні камінь розкриває свої найкращі якості.

Переваги граніту:

·       показник міцності високий, що дає змогу стелі витримувати значні навантаження та уникнути механічних пошкоджень;

·       поверхні шліфуються, поліруються, завдяки чому можна отримати поверхні з бездоганним дзеркальним блиском;

·       є можливість наносити складні орнаменти, які на темному блискучому фоні виглядають доволі естетично;

·       матеріал не боїться впливу погодних чинників;

·       купити пам'ятник у нас можна за низькою ціною, що включає вартість художнього оформлення та монтажу;

·       пам’ятник не потребує спеціального догляду, його достатньо лише протирати від бруду та пилу;

·       використовується протягом декількох десятиліть без реставрування.

Вартість спеціальних проєктів розраховується окремо, на що впливає складність поставленого завдання.

В ціну подвійного пам'ятника з хрестом включено гравіювання лицьової частини. Можна додати будь-який дизайн, художні елементи, зображення, надписи тощо.

Що враховувати під час вибору?

Щоб вибрати потрібний пам’ятник з граніту, варто враховувати деякі нюанси. Стела на цвинтар має подобатись замовнику, але й відповідати світогляду людей, які тут поховані. Тому близьким і родичам померлих варто правильно визначитися з пам'ятником.

До того ж рекомендуємо брати до уваги наступне:

·       Особливості кладовища. Варто звернути увагу на те, які пам’ятники встановлені поруч, чи є поряд старі дерева та меморіали, за якими ніхто не доглядає. Якщо є вірогідність падіння на пам’ятник дерев або поруч стоять стели в аварійному стані, варто замовляти моделі значної товщини.

·       Вартість. Ми виготовляємо пам’ятники різної вартості, зокрема бюджетні й дорогі моделі.

·       Можливість періодично обслуговувати пам’ятник. Якщо протирати монумент від бруду не частіше, ніж раз на рік, то варто віддати перевагу моделям з рівними поверхнями без випуклих чи вирізаних деталей.

Якщо ви не знайшли потрібного меморіалу серед представлених на нашому сайті, можна замовити розробку індивідуального дизайну.

Чому варто звернутися до нас?

Наша компанія зарекомендувала себе як надійний і досвідчений виробник якісних пам’ятників з граніту. Доставка продукції здійснюється не тільки по Київській і Житомирській областях, а й в інші регіони України.

Ми надаємо гарантію на всі пам’ятники власного виробництва. На нашому підприємстві впроваджений багаторівневий контроль якості, що виключає ймовірність виготовлення бракованих подвійних пам'ятників з хрестом.

Щоб зробити замовлення, зателефонуйте нашому менеджеру або залиште заявку для зворотного зв'язку на сайті.

Залишились питання ? Наш менеджер надасть Вам відповідь
Залишити заявку