Плитка

Оберіть підкатегорію


Плитка на могилу дозволить зберегти місце поховання в чистоті і порядку. У нашому ритмі життя все менше часу залишається на догляд за поховання. Особливо гостро з цією проблемою зіштовхуєшся в весняно-літній період, коли на могилі лежить листя, росте трава, а навколо - бруд і калюжі. І люди, приходячи на поминки, починають їх з прибирання території, висмикуванням бур'янів і збору сміття. Плитка на кладовищі допоможе вирішити питання кардинально.

Могильна плитка - один з матеріалів, який використовується при облаштуванні могил, для додання їм доглянутого і естетичного вигляду. Різноманітність забарвлень і фактур дозволяє зробити красиві композиції на надгробку.

Крім кольору також представлений ряд матеріалів, з яких виготовляють плитку на цвинтарі:

- тротуарна плитка - найпоширеніший вид в силу досить лояльних цін на неї. Основним компонентом для неї служить цемент - матеріал досить міцний і довговічний. Може бути, як стандартних розмірів 30 * 30, так і мати фігурні форми і малюнок на поверхні.

- надгробна плитка з граніту - найкращий вибір. Благородство цього каменю, оригінальність природних відтінків виставляє цей матеріал на лідируючі позиції. Плитка для пам'ятників з граніту сама невибаглива, оскільки не боїться ні перепадів температур, ні опадів. Надгробок, оформлене гранітної ритуальної плиткою, простоїть незмінним століття.

Залишились питання ? Наш менеджер надасть Вам відповідь
Залишити заявку